İletişim

Makul bir fiyata ilgi çekici, seçilmiş kurslar sunma misyonundayız. Sorularınız, yorumlarınız veya önerileriniz varsa, lütfen bize ulaşın.

Adres

Ankara, Türkiye

Mesaj Gönder

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Sıkça Sorulan Sorular

Kayıt olmak için öncelikle web sitemizin sağ üst köşesinde bulunan ‘Giriş Yap’ butonuna tıklamanız gerekmektedir. Ardından karşınıza çıkan sayfada ‘Kayıt Ol’ butonunu göreceksiniz, bu butona tıkladığınızda kayıt formu açılacaktır. Hemen Kaydolun!

Satın almak istediğiniz kursun sayfasına gidin ve ‘Sepete Ekle’ butonuna tıklayın. Daha sonra web sitemizin sağ üst köşesindeki ‘Sepet’ butonuna tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz. ‘Ödeme Yap’ butonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Kurslarınıza erişmek için öncelikle web sitemize giriş yapmanız gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘Hesabım’ butonuna tıklayarak profil sayfanıza yönlendirileceksiniz. Bu sayfada satın aldığınız tüm kursları ‘Kurslarım’ bölümünde görebilir ve herhangi birine tıklayarak hemen derslere başlayabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız, giriş sayfasına gidin ve ‘Unuttun mu?’ butonuna tıklayın. Daha sonra kayıt olurken kullandığınız e-posta adresinizi girin ve ‘Şifremi Sıfırla’ butonuna tıklayın. Kısa bir süre sonra e-posta adresinize bir şifre sıfırlama bağlantısı içeren bir e-posta gönderilecektir. Bu bağlantıya tıklayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Evet, bir kursu tamamladığınızda Cyberskills Hub tarafından size özel oluşturulan bir tamamlama sertifikası alacaksınız.

Kredi kartı, banka havalesi ve EFT ile ödeme kabul ediyoruz. Ayrıca PayPal aracılığıyla da ödeme yapabilirsiniz. Ödeme bilgilerinizi asla saklamıyoruz ve tüm ödemeler SSL şifreleme ile korunmaktadır.

Kurs içerikleri, sektördeki değişikliklere ve yeniliklere bağlı olarak düzenli olarak güncellenmektedir.

Herhangi bir teknik sorunla karşılaşırsanız, lütfen bizimle [email protected] e-posta adresinden veya ‘İletişim’ sayfasındaki formu kullanarak iletişime geçin. Sorununuzla ilgilenmek için elimizden geleni yapacağız.